Menu

Auto Arek – dbamy o opinie klientów

Chcesz sprowadzić samochód z Niemiec, ale nie znasz się na tym? Do pomocy przy imporcie pojazdu z zachodu warto wziąć fachowców. Dla najlepszego wyboru warto poszukać opinii w sieci. Auto Arek Łapino dba o klientów i z tego powodu jej opinia wśród internautów jest jest nienaganna. Zanim skorzystasz z oferty firmy Auto-Arek, poznaj wpierw opinie na temat współpracy z nami. wiemy doskonale, że na rynku działa wielu oszustów, którzy sprowadzają używane samochody nadające się raczej na złom. Wcześniej zachwalają je jednak jako bezwypadkowe oraz 100% sprawne. Nie do rzadkości należy również cofanie liczników, ażeby auta miały rzekomo niski przebieg.

auto arek car 3

Auto Arek – jak działamy?

Nasza firma stanowczo potępia praktyki nieuczciwych handlarzy. Sprowadzamy z Niemiec wyłącznie bezwypadkowe samochody. Zależy nam w pierwszej kolejności na wysokiej satysfakcji naszych Klientów, więc raczej nie możemy pozwolić sobie na brak rzetelności i kombinacje. Efektem uczciwości i transparentności naszych działań są opinie naszych klientów:

Michalina z Radomia

Spoglądając na stan polskich dróg nie dziwię się, że u nas tak trudno kupić używany samochód w przyzwoitym stanie. Decyzja była jedna – Auto-Arek. Opinie, jakie mieli znajomi na temat tej firmy na tyle mnie zachęciły, że postanowiłam zaryzykować. Okazało się, że było warto. Otrzymałam samochód prestiżowej marki BMW w idealnym stanie. Jego stan nie budzi żadnych zastrzeżeń. Nie boję się wyruszać nawet w długą trasę tym autem.

 

Karol z Włoszczowy

Wiele słyszałem o nieuczciwości importerów zajmujących się sprowadzaniem aut z Niemiec, które podobno ukrywają wady techniczne pojazdów i manipulują wartościami liczników. Bałem się więc trochę kupować używanego samochodu , dopóki nie znajdę wiarygodnych opinii na temat importera. Na szczęście mój dobry znajomy korzystał w przeszłości z usług firmy Auto Arek Łapino i nie miał żadnych zastrzeżeń. Był to dobry wybór! Wszystko poszło gładko. Nie musiałem się również martwić o sprawy formalne i celne – wszystko załatwione było ekspresowo. Polecam tę firmę z czystym sumieniem!

TUTAJ WIĘCEJ OPINII O AUTO AREK