Menu

Auto Arek opinie klientów

Zobacz co piszą o nas osoby, które z naszą pomocą zostały posiadaczami bezwypadkowego, zadbanego samochodu:

Auto Arek Opinia BMW 330d

Michał z Bytomia

Z firmą Auto Arek miałem okazję współpracować w lecie 2015 roku. Chciałem sprowadzić swoje wymarzone BMW z terenu Niemiec, jednak nie miałem pojęcia, w jaki sposób rozeznać się na niemieckojęzycznych stronach z ofertami sprzedaży. Dlatego wybrałem usługi specjalistów z Auto Arek. Od razu było widać, że firma ta zna niemiecki rynek samochodowy jak własną kieszeń. Szybko znaleźli pojazd zgodny z moimi oczekiwaniami. Stan techniczny był niemal idealny i do dzisiaj auto służy mi zarówno na dojazdy do pracy, jak i rodzinne wyjazdy weekendowe i wakacyjne. Co istotne, nie musiałem się martwić o jakiekolwiek sprawy celne czy formalne. Opinie o firmie Auto Arek w internecie są zgodne z prawdą. Można spokojnie zaufać.

Auto Arek Opinia Audi A4 Kombi

Jan z Wrocławia

Kto nie chciałby mieć samochodu prestiżowej niemieckiej marki za niewielkie pieniądze? Osobiście obawiałem się jednak tego, że działając na własną rękę popełnię jakiś błąd. Przecież chyba nie chciałem paść ofiarą przekrętu, kiedy kupować będę od niemieckiego handlarza, którego przecież nie znałem? Z pomocą przyszła mi oferta firmy Auto-Arek z Łapina. Opinie znajomych przekonały mnie, że można im spokojnie zaufać. Zleciłem im wszystko i nie zawiodłem się. Otrzymałem Audi A4 Avant, które nie miało żadnych wad ukrytych ani widocznych. Przejechałem nim ponad 25 tysięcy kilometrów i jak dotychczas żadnej usterki. Każdemu życzę współpracy z tak rzetelną firmą.

 

Auto Arek Opinia Audi A4 2.0 TFSI

Paweł z Gdyni

Nigdy wcześniej nie kupowałem auta z Niemiec. Tym razem wybór padł na markę Audi, posiadającym wyposażenie, o którym moi znajomi mogą tylko pomarzyć. Okazało się, że marzenia mogą się spełnić. Udałem się na rozmowę do firmy Auto-Arek koło Gdańska i przedstawiłem swoje oczekiwania. Zostałem przyjęty bardzo życzliwie i otrzymałem odpowiedź na każde zadane pytanie. Szybko okazało się, że nie będzie problemu ze sprowadzeniem dokładnie takiego auta, jakie chciałem dostać. Firma Auto-Arek załatwiła w moim imieniu wszystkie sprawy formalne oraz podatkowe. Do dziś jestem w posiadaniu prestiżowego samochodu, który jak dotąd jest w 100% bezawaryjny.

 

Auto Arek Opinia Mercedes-Benz E-Klasse

Maria z Wałbrzycha

Nigdy nie znałam się zbytnio na samochodach, jednak chciałam jeździć prestiżowym samochodem. Nie miałam funduszy na Mercedesa z salonu, dlatego zdecydowałam się kupić auto używane. Sięgnęłam do internetu po opinie na temat firm, które mogą mi pomóc. Spodobała mi się oferta firmy Auto-Arek – importera aut z Niemiec. Nie zawiodłam się ani trochę. Od pierwszej rozmowy spotkałam się z miłą i profesjonalną obsługą. Zostałam kompleksowo obsłużona. Po kilku dniach od podpisania umowy otrzymałam kilka egzemplarzy do wyboru. Pracownicy firmy Auto Arek pomogli mi podjąć decyzję. Nie tylko sprowadzono mój wymarzony model samochodu, lecz także nie musiałam zajmować się opłatami i dokumentacją. Sam Mercedes był w pięknym wiśniowym kolorze i do tego był w perfekcyjnym stanie i jeżdżę nim do dziś. Szczerze polecam Pana Arka z Auto Arek!

 

Auto Arek Opinia Ford Focus

Iza z Poznania

Nie było mnie stać na auto z salonu, a używane auta krajowe były w opłakanym stanie. W sumie nie ma się co dziwić, bo każdy wie przecież, jakie mamy u nas drogi… Dlatego wymarzyłam sobie używane auto sprowadzone z Niemiec. Niestety nie znam sę na autach zbytnio. Na szczęście pomogła mi firma Auto-Arek z miejscowości Łapino. Duża wiedza i wiele kontaktów handlowych w Niemczech zdecydowały o podpisaniu umowy z firmą Auto Arek. Spotkałam się od początku z fachowym podejściem, wiedzą i życzliwością. A co najważniejsze, Focus, który mi zaproponowano był tzw. TOP Zustand.